Nowi Ambasadorowie Certyfikatu Oponiarskiego

Do grona Ambasadorów projektu dołączyły dwie nowe osoby

Grono Ambasadorów Certyfikatu wciąż się powiększa. W zeszłym tygodniu na pokładzie powitaliśmy dwie nowe osoby kpt. Romana Paszke oraz Macieja Martowicza.

Pierwszej z osób zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać – to legenda polskiego żeglarstwa oceanicznego, człowiek o życiorysie i aktywności, którą można by obdzielić co najmniej pięć osób. Żeglarz, kapitan jachtowy, budowniczy jachtów oraz ojciec i autor największych projektów sportowo – biznesowych w Polsce.

To właśnie Roman Paszke, w 1989 roku zorganizował i prowadził budowę pierwszego polskiego jachtu #hitech klasy #OneTonClass – Gemini z włókien węglowych, co było wówczas w naszym kraju całkowitym ewenementem.

Kapitan Paszke brał udział w okołoziemskich regatach TheRace2000, a następnie w kolejnych regatach okołoziemskich oraz w cyklu regat America’s Cup.

Ze względu na różnice w budżetach toczył nierówną walkę ze światową czołówką regatową (liga miliarderów), ale pokazał kunszt żeglarski wraz ze swoimi załogami i odnosił sukcesy w tych wyścigach, aż po zdobycie Pucharu Admiralicji.

Życie i dokonania Romana Paszke to świetna inspiracja dla tych, którzy na hasła: przygoda, wyzwanie, ryzyko są gotowi natychmiast się spakować i wypłynąć w morze albo…wsiąść do samochodu i udać się nim w podróż dookoła świata!

Kapitan to także wielki fan motoryzacji, a samochody w jego życiu zawsze stanowiły bardzo ważną część aktywności sportowej i pozasportowej, gdy tylko powracał na suchy ląd.

A o tym jak ważne są w tym opony i że #OponyMająMoc to kapitan wie najlepiej, gdyż kilka razy w swoim życiu miał okazję się o tym przekonać.

Kolejnym Ambasadorem projektu został Maciej Martowicz – znany strateg marketingu i doradca biznesowy, manager, od lat związany z branżą automotive. Pracował m.in. dla marek: Renault, VW, Skoda, Audi, Seat, BMW, Dacia, Mini, Suzuki czy Ford.

Maciej Martowicz znany jest też dla wielu osób z branży marketingowej i doradczej oraz społeczności Linkedin jako Coach Samo Zło.

Prywatnie, podobnie jak każdy z naszych Ambasadorów, jest wielkim fanem motoryzacji, uwielbia old school’owe samochody, sportowe szybkie roadstery oraz motocyklowe bobbery.

Ze swojego doświadczenia również wie, że #OponyMająMoc oraz, że #OponyRatująŻycie, bo nie ominęły go sytuacje, gdy jako kierowca mógł to zweryfikować na własnej skórze.

Na zdjęciu od lewej: Maciej Martowicz, kpt. Roman Paszke – nowi Ambasadorowie projektu oraz Piotr Sarnecki – dyrektor generalny Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego

Nowi Ambasadorzy to początek nowej kampanii marketingowej i informacyjnej dla kierowców i serwisów oponiarskich. Tak by jeszcze więcej z nich poznało jego ideę a serwisy zobaczyły korzyści w codziennej pracy.

 

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na dedykowanej stronie: www.certyfikatoponiarski.pl oraz na www.oponymajamoc.pl i www.pzpo.prg.pl .