WARSZTAT.PL – Certyfikat PZPO – nowy standard jakości serwisów oponiarskich

Branża oponiarska rozwija się niezwykle dynamicznie, ale jeśli chodzi o działalność serwisową, odnotować należy bardzo duży rozrzut jakości obsługi. Jest wiele doskonałych serwisów zajmujących się oponami, ale też sporo takich, które muszą wiele poprawić, by poziom ich usług zapewniał klientom bezpieczeństwo na drodze.

Przy prędkości autostradowej opona o najpopularniejszym rozmiarze obraca się ponad 1000 razy na minutę. Jest trzecim, po wałku silnika i turbinie, najszybciej obracającym się elementem pojazdu i jedyną jego częścią zapewniającą kontakt z drogą. To od jakości opon, ale też od jakości ich obsługi zależy bezpieczeństwo na drodze nas wszystkich.
Gdy nie ma określonego minimalnego bezpiecznego poziomu jakości usług i kompetencji mechaników, klientowi trudno znaleźć zaufany serwis. Najlepszym warsztatom natomiast trudno wyróżnić się na rynku.

(Więcej na: https://warsztat.pl/artykuly/certyfikat-oponiarski-pzpo-i-tuv-rheinland-standard-jakosci-dla-ambitnych-serwisow-oponiarskich,68516,bm9uZSE2ODUxNiEhbm93b2N6ZXNueXdhcnN6dGF0LnBsLw)