PZPO oraz TÜV SÜD rozpoczynają cykl szkoleń

Prowadzisz serwis opon i chcesz podnieść jakość w swoim warsztacie? Certyfikat oponiarski jest coraz bardziej popularnym tematem w dyskusjach eksperckich i komentarzach w branży oponiarskiej. Każdego dnia poprzez stronę www.certyfikatoponiarski.pl zgłaszają się nowe warsztaty do programu certyfikacji. Rośnie zainteresowanie kryteriami i procedurami wymiany opon oraz wiedzą, która służy poprawie jakości obsługi. Dobre wyszkolenie pracowników serwisów, koniec końców, przyczynia się do zwiększenia zadowolenia klientów i ich lojalności wobec serwisu.
Kto raz zostanie obsłużony w certyfikowanym przez PZPO i TÜV SÜD serwisie i pozna jego jakość, nie pójdzie do konkurencji.

Jednak, aby dobrze przygotować się do certyfikacji swojego warsztatu i sprawdzić na czym to polega, warto wziąć udział w szkoleniu. Poprawa kwalifikacji pracowników warsztatów i zwiększenie wiedzy o poprawnym serwisowaniu opon leżą u podstaw projektu PZPO, dlatego jako pierwsi informujemy o przygotowanych darmowych szkoleniach.

Na szkoleniu dowiecie się jak wygląda badanie certyfikacyjne, jak się do niego przygotować i jak pomoże Wam certyfikat w prowadzeniu najlepszego serwisu w Waszej okolicy.
Poniżej znajduje się lista miejsc, w których odbędą się bezpłatne szkolenia. Zachęcamy do udziału.
Wystarczy wysłać e-mail na adres: akademia@tuv-sud.pl

Lipiec

  • 25-07-2019 Warszawa ul. Podwale 17 (liczba miejsc do 10)
  • 30-07-2019 Chorzów Al. Bojowników o wolność  i demokrację 38 (10 miejsc)

Sierpień

  • 02-08 -2019 Gdańsk ul. Marynarki Polskiej 96 (10 miejsc)
  • 13-08-2019 Poznań ul. Towarowa 37 (15 miejsc)
  • 29-08-2019 Świdnica ul. Strzelińska 55 (10 miejsc)

Wszystkie szkolenia od godz. 10 do 15. Catering zapewnia organizator TÜV SÜD.